• JARNÉ PRÁZDNINY

• Žiadame rodičov o prihlásenie detí počas jarných prázdnin 20.2.-24.2.2023 pani učiteľkám v triede. Zisťujeme záujem, aby sme vedeli či sa nebudú spájať triedy.

• Rodičovské združenie

• Vážení rodičia, dňa 1.2.2023 tj. streda o 15:30 sa v školskej jedálni koná rodičovské združenie. Vaša účasť je potrebná.

• KARNEVAL

• Oznamujeme rodičom,

že dňa 13.02.2023 o 15:30 bude v kultúrnom dome KARNEVAL len pre deti MŠ. Poprosíme, aby si rodičia vyzdvihli deti z MŠ o 15:00.

Ďakujeme, kolektív MŠ

• HALLOWEEN a DEŇ RODINY

• Prosíme rodičov, aby dňa 26.10.2022 tj. streda priviezli svoje deti do MŠ v halloweenskom kostýme, nakoľko v doobedňajších hodinách budeme mať s deťmi HALLOWEEN ( bez rodičov)

Taktiež dňa 26.10. sa uskutoční v našej MŠ akcia DEŇ RODINY o 15:00 hod. Žiadame rodičov, aby sa zúčastnili.

• Zápis detí do Materskej školy Brodské

• Zápis detí na školský rok 2021/2022 sa uskutoční počas mesiaca Máj bez prítomnosti detí.

Prihlášky si môžete stiahnuť na webovej stránke www.msbrodske.edupage.org v sekcii dokumenty a tlačivá, alebo v budove MŠ.

Žiadosť musí byť podpísaná obomi rodičmi, s potrebnými údajmi o dieťati a s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti a očkovaní.

Žiadosti možno doručiť :

Písomne: vhodením do schránky MŠ, poštou na adresu Materská škola, Školská 919, 908085 Brodské, alebo e-mailom na adresu: msbrodske@dialmail.sk (prihlášku treba vytlačiť, podpísať, dať potvrdiť lekárovi a následne odoslať).

• Prevádzka Materskej školy od 17.3. do 30.3.2021

• Oznamujeme rodičom detí, že z dôvodu rozhodnutia úradu verejného zdravotníctva v Senici vo veci nariadenia opatrení pri ohrození verejného zdravia, je od 17.3.2021 do 30.3.2021 zákaz prevádzky Materskej školy a školskej jedálne z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19. Nástup detí do MŠ je 31.3.2021.

• Prevádzka v MŠ od pondelka 8.2.2021

• Na základe odporúčania MŠVVaŠ SR a so súhlasom zriaďovateľa bude MŠ od pondelka 8.2.2021  v prevádzke pre všetky deti. Prijatie dieťaťa do MŠ je podmienené testovaním na Covid 19 aspoň jedného zástupcu dieťaťa( toho , ktorý bude dieťa do MŠ vodiť). Pri nástupe do MŠ je zákonný zástupca dieťaťa povinný vypísať čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti (bude k dispozícii v MŠ). Deti prosíme prihlásiť na  msbrodske@dialmail.sk, alebo na tel. čísle 0903 492 781 z dôvodu normovania stravy.